HAKKIMIZDA 2019-04-19T15:17:16+03:00

Ela Film Aralık 2017’de, 20’yi aşkın senedir TV sektöründe yöneticilik yapmış bir ekip tarafından kuruldu. Şirket olarak önceliğimiz film ithalatı. Amacımız, kaliteli filmlerin Türkiye haklarını alarak, bu yapımları sinema salonları, televizyon ekranları ve yeni mecralar aracılığıyla izleyiciyle buluşturmak.

Ela Film, alt markası olan torik.tv vasıtasıyla internet ortamında eksikliği hissedilen bir haber sitesi konseptini de ‘ortaya karışık genel kültür’ mottosuyla takipçilerine sunuyor. Sosyal medyada da aktif olan torik.tv markası özellikle instagram hesabında yayınladığı özgün yemek videolarıyla ilgi çekmeye devam ediyor.

Ela Film’in aktif olduğu bir diğer konu da proje geliştirme. Klasik tv yayıncılığı olsun, dijital yayıncılık olsun, her türlü yayın tarzına uygun projeler geliştirmek Ela Film’in ana hedeflerinden biri.

Ela Film, İstanbul’da sosyal ve kültürel hayatın merkezi konumuna gelen Kadıköy’ün Yeldeğirmeni semtindeki ofisinde sinema ve televizyon dünyasında kendine güçlü bir yer edinmek için çalışmalarını sürdürüyor.

YAPIMCI
Can ANAMUR

YÖNETMEN
Mehmet ERENKAYA

YÖNETİCİ
Sibel ANAMUR

ASİSTAN
İrem DEMİRHAN