ECHOES OF FEAR 2019-10-22T22:29:12+03:00

Project Description

ECHOES OF FEAR

Yönetmen: Brian Avenet-Bradley
Oyuncular: Trista Robinson (Alisa), Hannah Race (Steph), Paul Chirico (Brandon), Danio Di Julio, Elif Savaş
Orjinal İsim: Echoes of Fear
Tür: Korku-Gerilim
Yıl: 2018
Süre: 90’

Birçok korku filmleri konusunda uzmanlaşmış film festivalinden en iyi film ödülüyle dönen Echoes Of Fear / Korkunun Sesi bu türün takip edilen yönetmenlerinden olan Brian Avenet-Bradley imzasını taşıyor. Büyükbabasından oldukça görkemli bir ev miras kalan Alisa evi satmaya karar verir. Ama öncesinde erkek arkadaşı Brandon’la birlikte evi elden geçirecek ve bu arada büyükbabasının hatıralarını da toparlayacaktır. Evin tek komşusu astım hastası yaşlı bir adamdır. Brandon, işi dolayısıyla Alisa’yı yalnız bırakmak zorunda kalır. Onun yokluğunda Alisa’ya en yakın kız arkadaşı Steph yardımcı olacaktır. İki genç kız evin bahçesini, bodrum katını, çatı katını inceledikçe anlam veremedikleri şeylerle karşılaşırlar… Yaklaşan tehlike iki genç kızı hedef almaktadır.

Echoes of Fear gösterildiği birçok festivalden büyük ödülle döndü. Film, ‘Women in Horror Film Festival’de en iyi film seçildi. Another Hole in the Head, Apocalypse Later, Shriekfest, ‘Echoes of Fear’in en iyi korku filmi seçildiği diğer festivaller…

Filmde başrolde korku türü filmlerde aldığı rollerle tanınan Trista Robinson (Asmodeus, Cu Soon, Purgatory Road) yer alıyor. Filmin bizim için sürpriziyse kastta yer alan Los Angeles’ta yaşayan Türk oyuncu Elif Savaş.

İmaj Paketi İndir